Hakkımızda

Anasayfa/Hakkımızda

Biz Kimiz ?

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen , çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

BEKAN SİGORTA olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Misyonumuz

İlk kurulduğumuz günden bu yana aynı heyecanla çalışmakta, tüm yenilikleri yakalayarak değişime ayak uydurmaktayız. Sektörün yenilik öncüsü olmak için çevremizde yaşanan teknolojik, sosyolojik, kültürel vb. tüm değişimleri yakından takip etmekte, risk unsurlarını tespit etmekte ve sigortalamak için yollar aramaktayız. Her geçen gün daha fazla azim ve özveri ile ülke kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki risk yoksa yol açık.

Vizyonumuz

Değişen çağın hızına ayak uydurmak hergün biraz daha zorlaşmaktadır. Bu değişim içinde değişen risklerin tespit edilip sigortalanması mutlak bir zorunluluktur. Bekan Sigorta olarak küçükten büyüğe tüm riskleri önemsiyoruz. Vizyonu sektörün yenilik öncüsü olmak ve tüm riskleri sigortalamak olan bir acente olarak hergün aynı azimle hedeflerimize adım adım ilerliyoruz..

Kalite Anlayışımız

Bekan Sigorta Şirketimizi müşterilerine yaklaştıran misyonumuzu tamamlayan kalite anlayışımızın özeti aşağıdadır;

Müşterilere hizmet kalitesi ile birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, en son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.

Şirketimiz bu kelimelerle ifadesini bulan kalite anlayışını gözle görülür hale getirmek için sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Bu yeniliklerden en önemlisi, müşteri odaklı hizmet organizasyonudur. Müşterilerimizin temel alındığı bu organizasyon yapısı da doğal olarak koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmıştır.

Sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu düşünün.

Gerisini düşünmeyin! Sağlığım Tamam Sigortası

EKİBİMİZ

A.Mithat BEKAN

Firma Yetkilisi

Özlem NAS SARSIPLI

Yönetici

Büşra TAMZARALI

Teknik Personel

İletişim Bilgilerimiz

TAHTAKALE CADDESİ MENEKŞE HAN NO:21 KAT: 3 D:39-40 EMİNÖNÜ / FATİH - İSTANBUL

Tel. +90 (212) 526 81 12 (pbx)

E-Bülten Kayıt

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.