Ürünler

Anasayfa/ Ürünler/ Aracınız/ Maksimum Kasko Sigortası
Maksimum Kasko Sigortası

MAKSİMUM KASKO SİGORTASI

 


Maksimum Kaskoda sizi ilgilendiren çok şey var.

Trafik hepimizin ortak derdi. Her gün direksiyon başında saatler geçiriyoruz. Üstüne birde irili ufaklı kazalarla uğraşıyor, günden güne artan hırsızlık haberleriyle tedirgin oluyoruz. Seller, depremler, yangınlar oluyor ve canımız kadar sevdiğimiz otomobilimiz mutlaka zarar görüyor. Masrafımız hiç bitmiyor.
 
Ama, artık Maksimum Kasko Sigortası sizi, masraftan kurtarıyor.
 

MAKSİMUM KASKO SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR?

Maksimum Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; Maksimum Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;
  • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
  • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
  • Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
  • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.
Maksimum Kasko Sigortasında otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

MAKSİMUM KASKO SİGORTASI ÇOK AVANTAJLI!

Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primini ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (Radyo, teyp ve kolon hasarları hariç). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.
 

ANAHTAR KAYBI ZARARLARININ GİDERİLMESİ

 
Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına dahildir.
 

YENİ DEĞER KLOZU

 
Dilerseniz sıfır model 0km. aracınızı "Yeni Değer Teminatı" ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa BEKAN SİGORTA otomobilinizin piyasadaki 0 km fiyatını tespit ediyor ve size bu değerde ödeme yapıyor.
 
Maksimum Kasko Sigortası, enflasyondan etkilenmiyor. Maksimum Kasko Sigortasında, bir yıllık sigorta süresi içinde meydana gelebilecek değer artışları enflasyon korumalı.
 

ANLAŞMALI SERVİSLERİMİZDEN YARARLANIN

 
Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğunuz servislere geliyorsunuz. Otomobiliniz tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.
 

FERDİ KAZA KOLTUK SİGORTASI

 
Otomobilinizde seyahat eden sürücü ve yolcular araca inip binerken kazalar meydana gelebilir (Seyir veya park halinde). Bu durumda; yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.
 

İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI

 
Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortasının teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.
 

HUKUSAL KORUMA SİGORTASI

 
Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz.
 

BEKAN SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ
YARDIMA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA…

 
Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda BEKAN SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir gerişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezimizi yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.
Eğer tıbbı nakil veya hastaneden eve nakil talebinde bulunuyorsanız; ( Siz veya sizin adınıza aramayı yapan kişi) kaldırıldığınız hastanenin adını ve telefon numarasını, tedaviyi yapan doktorun adını, gerekirse aile doktorunuzun adını ve telefon numarasını bildiriyorsunuz. Böylece BEKAN SİGORTA en kısa zamanda size ulaşıyor. Hastanede yatmanız gereken durumlarda, olayın meydana gelişinden en fazla 48 saat sonra BEKAN SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİNİ haberdar etmeniz gerekiyor.
 

ARACINIZ İÇİN…

 
Diyelim ki; otomobilinizde mekanik bir arıza meydana geldi, ya da kaza yaptınız otomobilinizin çekilmesi veya vinç ile kurtarılması gerekiyor. Bu tip durumlarda doğrudan Acil Yardım Merkezini arıyorsunuz. Yardımınız için gerekli organizasyonu yapıyor ve otomobilinizi çekiyoruz.
 

SÜRÜCÜLER VE YOLCULAR İÇİN…

 
Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:
 

TIBBİ NAKİL ORGANİZASYONU VE/VEYA GERİ GÖNDERME

 
Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. BEKAN SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın, en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.
 

EVİNİZE DÖNMEK İÇİN

 
Tedaviniz bittiğinde BEKAN SİGORTA Türkiye sınırları içerisinde ikametgâhınıza ulaşmanızı sağlıyor.
 

YOLDA DEĞİL, OTELDE KALIN…

 
Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken yapabileceğiniz tek şey, size en yakın konaklama merkezine gitmeniz ve orada kalmanız. BEKAN SİGORTA limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılıyor.
 

OTOMOBİLİNİZİN ONARIMI UZUN SÜRDÜ…

 
Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman BEKAN SİGORTA evinize dönüşünüz için gerekeni yapıyor.
 

Diğer…

 
BEKAN SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİNDE ayrıca şu hizmetler var: Sigortalı aracın emanet ve muhafazası, bulunamayan yedek parçaların ve gerektiğinde yedek sürücünün temini, gerekli ilaçların sevki, aracın tamirat sonrasında teslim alınması, acil mesajların iletilmesi ve araç bilgi hattı.

İndirimlerimiz… 

HASARSIZLIK İNDİRİMİ

 
Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30dan %60a kadar varan indirime hak kazanıyorsunuz. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsus olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. Belirttiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30 - 40 - 50 - 60 oranındaki Hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmıyor. Hasarsızlık indiriminizin devamı bir alt orana indirilerek sağlanıyor.
 

PLAKA İNDİRİMİ

 
İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

 
Poliçe primlerimizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip oluyorsunuz.
Hemen Teklif Al
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
TEKLİF ALIN

Sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu düşünün.

Gerisini düşünmeyin! Sağlığım Tamam Sigortası

İletişim Bilgilerimiz

TAHTAKALE CADDESİ MENEKŞE HAN NO:21 KAT: 3 D:39-40 EMİNÖNÜ / FATİH - İSTANBUL

Tel. +90 (212) 526 81 12 (pbx)

E-Bülten Kayıt

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.