Ürünler

Anasayfa/ Ürünler/ İşyeriniz/ Otel Ve Tatil Köyü Paket Sigortası
OTEL VE TATİL KÖYÜ PAKET SİGORTASI

Artık otel ve tatil köyleri tam anlamıyla güvence altında!

Turizm zor iş: Yalnızca misafirleri iyi ağırlamak yetmiyor, bir de bin bir sorunla uğraşmak gerekiyor... Artık müşterilerin eşyalarının güvenliğinden tutun da gıda zehirlenmesine kadar yaşanabilecek bütün bu sorunlar güvence altında. Tabii ki yangın ve ek teminatlar da sigortaya dahil.
 • Yangın
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Duman
 • Yer kayması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Kar ağırlığı
 • Cam kırılması
 • Enkaz kaldırma giderleri
 • Alternatif işyeri masrafları
 • Alternatif konaklama masrafları
 • Yangın-infilak mali sorumluluk
 • Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
 • İş durması
 • Sel ve su baskını
 • Kara, hava, deniz taşıtları çarpması
Ayrıca hırsızlık veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle otelinize ve mallarınıza gelebilecek zararları ve Kira Kaybı ve kullanım mahrumiyeti gibi kayıpları da teminat altına alabilirsiniz.
 
Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortasını farklı kılan ise bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan özel ek teminatları: Elektronik Cihaz, Makine Kırılması, Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suiistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk ve en kapsamlısı "Otel Sorumluluk".
 
OTELİNİZDEN BAŞTAN AŞAĞI SORUMLUYUZ.
Baştan aşağı derken abartmıyoruz. BEKAN SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortasını n "otel sorumluluk" teminatı birçok güvenceyi barındırıyor. Otelinizde doğrudan vermiş olduğunuz hizmet ve faaliyetler nedeni ile müşterilere ve 3. şahıslara gelebilecek maddi ve bedeni zararlar bu teminatla Sigorta kapsamında. Peki, bunlar neler olabilir?
 
GIDA BOZULMASINDAN KORKMAYIN!
Otelinizdeki buzdolaplarından veya derin donduruculardan biri arızalandı! Endişelenmeyin. Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası bozulan gıdaları, Gıda Bozulması Teminatı ile güvence altına aldı.
 
YA MÜŞTERİ EŞYALARINA BİR ŞEY OLURSA?
Bir şey olmaz. Çünkü "Müşteri Eşyaları Teminatı" var. Yani otelin bagaj odalarında, odalarda, vestiyerde, çamaşırhanede ve kuru temizlemede bulunan müşterilere ait eşyaların çalınması, zarar görmesi teminat kapsamında.
 
PEKİ, MÜŞTERİNİN NAKİT PARASI?
Otel odalarındaki kasalarda veya otel müşteri kasalarındaki nakit ve kıymetli eşyaların çalınması durumunda BEKAN SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortanıza güvenebilirsiniz. Çünkü Müşteri Nakit Teminatı bu sorunu çözüyor.
 
İNŞAAT BU. NE OLACAĞI BELLİ OLMAZ.
Hiç strese girmeye değmez. Çünkü otelinizdeki tamirat, tadilat ve Renovasyon çalışmaları sırasında 3. şahıslara gelebilecek zararlar da teminat kapsamında. Nasıl mı? Renovasyon ve Arızi İnşaat İşleri Teminatı ile.
 
GIDA ZEHİRLENMESİ...
Gıda Yönetmeliğine uyuyorsunuz ama yine de yemeklerden zehirlenen mi oldu? Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortanız varsa dert etmeyin. BEKAN SİGORTA bunu da düşündü ve Gıda Zehirlenmesi Teminatını hazırladı.
 
KAZA GELİYORUM DEMEZ.
Kara/Deniz Taşıt Kazaları Teminatı işte bunun için var. Otelinizdeki kara ve deniz taşıtlarında müşterilerinize zarar gelirse, size yöneltilebilecek hukuki sorumluluklar teminata dahil. BEKAN SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası yaptırmanız yeterli.
 
SPORDA, HAVUZDA, SAUNADA, SAHİLDE...
Otelinizdeki spor ve sağlık etkinlikleri sırasında müşterilere zarar gelirse, size yöneltilebilecek hukuki sorumlulukları da teminat altına alabilirsiniz. Spor Etkinlikleri ve Sağlık Kulübü Teminatından faydalanmanız yeterli.
 
HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK.
Bu yüzden Hatalı Tıbbi Müdahale Teminatını hazırladık. Böylece otel veya tatil köyünün sağlık personelinin yanlış ya da eksik tıbbi müdahalesi sonucu oluşabilecek zararları teminat altına alabilirsiniz.
 
OTELİNİZDE ASANSÖR VAR MI?
Eğer varsa, Asansör Kazaları Teminatı tam size göre. Bununla asansörlerde oluşan kazalar nedeniyle zarar görenleri de teminat kapsamına alabilirsiniz.
 
ÇOCUKLARI DA DÜŞÜNMEK LAZIM
Tatile çocuklarıyla gelen çok. Onların sorumluluğunu da sizinle paylaşıyoruz ve size Çocuk Bakım Hizmeti Teminatı ile çocuk bakımı sırasında oluşabilecek zararları teminat altına alma fırsatı sunuyoruz.
 
CATERİNG HİZMETİNİZ VAR MI?
Eğer varsa bu fırsattan yararlanın ve Catering Hizmetleri Teminatına bir göz atın. Bununla catering hizmetlerinizden kaynaklanabilecek ve 3. şahıslara gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.
 
ARAÇLARI PARK EDERKEN...
Araçlar, personeliniz tarafından otoparka yerleştirilirken zarar görebilir. Bu durumda başınızın ağrımasını istemiyorsanız, Otel Otopark ve Valet Parking Teminatı ile bu sorunu halledebilirsiniz.
 
SU ARITMADA SORUN MU VAR?
Endişelenmeyin! Su Arıtma Hasarları Teminatı yardımınıza koşuyor. Otelinize veya tatil köyünüze ait su arıtma sistemi nedeni ile otel müşterilerine ve 3. şahıslara gelebilecek zararları da teminata dahil edebilirsiniz.
 
TAŞINAN PARAYA DİKKAT!
Diyelim ki paranız otelden bankaya taşınırken gasp edildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.
 
ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?
Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.
 
PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?
Otelinizde veya tatil köyünüzde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortasında İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.
 
MESELA BİR ARKADAŞINIZ OTELİNİZDE KAZA GEÇİRDİ!
Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.
 
ÇOK HASAR VAR! OTEL KONAKLAMAYA UYGUN DEĞİL!
Diyelim ki otelinizde oluşan hasarlar konaklamayı engelliyor. Misafirlerinizin başka bir yere naklini ve orada konaklamalarını sağlamanız gerekiyor. Hiç merak etmeyin! Alternatif Konaklama Masrafları Teminatıyla artık bu sorun da çözüldü.
 
KİRACI İŞLETMELERİ UNUTMADIK.
Otelinizde başkaları tarafından işletilen mekânları da düşündük ve Kiracı İşletmeler Sorumluluk Teminatını hazırladık. Böylece bu yerlerde verilen hizmetler nedeniyle otel müşterilerinin ve 3. şahısların görebileceği zararları da teminat altına alabilirsiniz.
 
HEMEN YARARLANIN...
İşiniz yolunda, kazanıyorsunuz, büyüme planları yapıyor, geleceğe doğru güven içinde yürümek istiyorsunuz. Ya aksilikler, şanssızlıklar...
Hiçbir şey işinize engel olmasın. Hiçbir şey konuklarınızın mutluluğunu bozmasın. BEKAN SİGORTA otelinizi, tatil köyünüzü, yangından su baskınına, garajınızda oluşabilecek sorunlardan, catering hizmetlerine kadar Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortasını n geniş teminatlarıyla güvence altına alıyor. Siz de, BEKAN SİGORTAnın, Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası ile değer verdiklerinizi koruyun.
 
Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortasını n avantajlarından siz de yararlanabilmek için, size en yakın BEKAN SİGORTA Acentesine gelin, siz de bu özel güvenceye sahip olun.
Hemen Teklif Al
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
TEKLİF ALIN

Sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu düşünün.

Gerisini düşünmeyin! Sağlığım Tamam Sigortası

İletişim Bilgilerimiz

TAHTAKALE CADDESİ MENEKŞE HAN NO:21 KAT: 3 D:39-40 EMİNÖNÜ / FATİH - İSTANBUL

Tel. +90 (212) 526 81 12 (pbx)

E-Bülten Kayıt

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.